Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    válasz @mriya@ #61608 üzenetére

    Igazad volt, tényleg a strand rész működött már csak, az utolsó két órába(délután 4-kor már elzavartak minket napijegyeseket) kaptuk az infót, hogy úszózni oda érdemes menni ilyenkor már. Előtte próbáltunk pergetni is más részeken és úszózni is csak simán csontival etetés nélkül keresgélni a helyeket, ami hiba volt. A jó helyen már sikerült fognom három keszeget, egy kicsit, egy szebb tenyérnyit, meg végül ezt a nagyobbat:

    Viszont néhány hal nem lett meg, ezek nagyon trükkösen kaptak, volt hogy egy kisebb rántás és már nem volt rajta a csonti, vagy mintha valami lenne, de nem rángatta az úszót aztán kivételnél csonti már sehol. Eresztéket pontosan belőttem, most először használtam ezt a klipszes bedobós módszert ami szerintem bevált, így pontosabban tudtam etetni. Kb 1kg etetőanyagot használtunk el a kevesebb mint két óra alatt, de csak fél vagy háromnegyed óra után jöttek az első kapások. 5-10m-es táv között horgásztunk valahol, ezt még pontosabban tudtam dobálni, többször sikerült rádobni az úszóra is :DDD Haveromnak nem volt szerencséje, lehet a durvább szerelék és a 10-es horog volt az oka. Nekem 13-as 20cm körüli előke, 14-es horog és rajta két szem csontival próbálkoztam. Az én esetemben nem tudom mi volt az oka ezeknek a furcsa kapásoknak, ennyire kitanultak már a halak ott?

    #61609 hermanyi: valamit majd muszáj lesz szerezni, utánanézek ennek is köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák