Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Öreg zsinórhoz szólva: Találtam egy 900m-es tekercs 0,22-es HD Record Carp zsinórt a szekrényben, emlékeim szerint 5 éve vettem, csak hátracsúszott, sötétben pihent éveket. Feltekercseltem, semmi baja. Szerintem az UV öli a zsinórt, sötétben tárolva tán' 10 évig sem lesz baja.
    Nosztalgia...Nekem is volt az a szovjet textilbakelit spiccbotom, én felgyűrűztem és orsót tettem rá. Meg a jó kis magyar Neptun MPO-X100 orsó..Nem volt görgő, sima hajlított fém volt a felkapókar, iszonyatosan berágódott a végére ahol a zsinór futott..... :DDD :DDD

    Más: Kicsit szar érzés... :( Tudjátok, mentőzéssel keresem a pecára valót... Tegnap az egyesületi tavunkról jött hívás, 56 éves sporttárs horgászott, aztán messziről látták hogy fekszik a földön. Odamentek, látták nem vesz levegőt. Mentésirányításunk telefonos segítségével újraélesztést kezdtek, aztán mi (mentők) másfél órán át nyomtuk (Géppel is, Lucas 2). Sajnos hiába.... Ismertem. Szar érzés, hogy nem tudtunk segíteni. Mondjuk ismert szívbeteg volt.
    Legyen neked könnyű a föld, Zs.I. sporttárs!
    Bocsánat az offért.

Új hozzászólás Aktív témák