Új hozzászólás Aktív témák

  • saen

    veterán

    válasz sityupityu #46645 üzenetére

    Én is aktív voltam ott anno, főleg ragadozós vonalon, olyannyira, hogy Döme még egy Haldós karácsonyi vacsorára is meghívott egyszer. Tényleg jó társaság volt ott, nagyon sok kiváló horgászt ismertem meg. Azt nem tudom, hogy mennyire volt tudatos ott a közösség építés, de nagyon jól csinálták (vagy jókor voltak jó helyen). Sajnos a kritikát nem tűrték, a jogosat sem és folyamatosan kiszorították azokat az embereket akik miatt jó volt a fórum és a szinvonal folyamatosan esett. Én sem kerültem el a sorsom, egy Fehovát érintő vitában leírtam a véleményem (teljesen normális hangnemben) amiért kaptam egy 4 napos eltiltást, utána vissza se tértem, majd ügye meg is szűnt idővel a fórum. Az mondjuk jól esett, hogy ezen eset után többen is írtak privátban Dömének, olyanok is akiknek a nevét szerintem mindenki ismeri és kiálltak mellettem.
    Üzletileg szerintem tuti nem érte meg nekik szétverni a fórumot, ráfogták a facebookra a dolgot, de messze nem erről volt szó. Egyszerűen több lovat próbáltak meg megülni egyszerre és ahelyett, hogy a vevőik mellé álltak volna, inkább választották a forgalmazókat, némi reklámbevételért cserébe. Bár én nem látok bele a számaikba, de meglepődnék ha ez jó döntés lett volna. Ma már szerintem ők csak egy a sok cég közül, az új horgászok biztosan nehezebben találnak rájuk.

Új hozzászólás Aktív témák