Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    Megfertőzött a fertő tó! Asszem jövőre nem is váltom ki 30 ezerért az egyesületnél az engedélyt, jó lesz nekem a fertő is 10 ezerért.
    Rengeteg szép keszeget fogtam, amik az egyesületi vizekben már kapitálisnak számítanának.
    Az egyhangúságot egy kárász és egy garda szakította meg. A gardának jobban örültem, mintha 10-es ponty lett volna. Rengeteg van belőlük, sok bedobásnál látszik, hogy megriadnak a kosártól és tömegesen ugranak ki a vízből. Bevágáskor egyik másikat megreptettem a hirtelen feszülő zsinórral.
    Mai favorit csali a csonti és a báb volt. Asszem lehet kapni szárított csontit, aminek elég nagy a felhajtóereje, azzal megtudnám lebegtetni az élő csontikat, rengeteg gardát horogra tudnék csalni.

    A mai etetőanyag is jobban szuperált mint tegnap. Sima tímár etetőbe szórtam konzervkukoricát meg kevés csontit. A szereléken nem finomítottam, inkább felraktam egy nagyobb horgot (12-est). Ezzel sikeresen szelektáltam a kisebb keszegeket, több volt az akadásom is, kevesebb volt az elmaradt hal, na meg nőtt az átlagméret.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák