Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt1225

    aktív tag

    válasz ilovedigweed #44730 üzenetére

    Én a prologic botjairól nem szoktam jókat olvasni, kevesen használják szerintem.
    Nekem viszont most vasárnap a prolo merítője adta meg magát. A végén van a menet amibe be lehet tekerni az Y véget. Na az a menet kijött a végéből, 1 éves kb a merítő.

    Más: Vasárnap Pródon voltunk. Feederrel nyomattam tömködős módszer Krisztián féle 2mm-es pellet az ő etetőjével panírozva. Csalik kis 8-10mm-es pelletek voltak. Reggel kicsit spombbal nyomtam befelé magokat, de úgy vettem észre, hogy csak egy helyről jöttek a halak. Ha jó helyre dobtam az egyik botot akkor kb 5 percen belül kapás volt. Ha nem akkor csak több idő múlva, vagy egyáltalán nem, ugyanígy a másik bot is. Délelőtt jöttek 2-4kg közöttiek egy pár, de nem nagyon voltak aktívak. Délben megjött az új rekordom, amire egyébként nem vagyok annyira büszke, mert a hal úgy jött ki, mintha egy 4kg-os lett volna, aztán merítés előtt láttam meg, hogy mekkora is, 11,04kg. Többet szenvedtem vele a matracon a fényképig, mint amíg kihúztam. És ami a poén, hogy KÉKFÚZIÓRA jött :D
    Délután nagyon ritkán jöttek, de nem is bántam annyira, mert meg lehetett sülni a napon, nem volt kedvem még kimenni sem az árnyékból. Aztán utolsó dobásra mondom felrakom megint a KÉKET. Már elkezdtem kivenni a botot és pakolni miközben pont a másik botot elhúzta. Egy 7,6-os ponty lett belőle ami ugyanúgy viselkedett, mint a másik, csak a matracon volt ereje. Ezek a pródi tavak sem a halak erejéről híres... Szóval érdekes volt, hogy mindkettő nagyobb a CSAKAKÉKFÚZIÓRA jött ;]

Új hozzászólás Aktív témák