Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Jót pecáztam délután, de fél hat fele befejeztem, fekete felhők jöttek észak felől, mondom ebből jég is lehet...Nem lett.... :)
    Ötször kaptam el a matchbotot. Mintha meg lenne téve, egy kapást sem láttam. Amíg a feedert töltöttem-csaliztam, mindig akkor indult meg a matchbot. A bottartón megakadt az orsó, de ha nem lenne ott az ember bevinnék a botot szerintem. Egy 4kg körüli ponty volt a legnagyobb, a többi méret körüli. Az egyik matchbot-vivős kapás amur lehetett, nem is kicsi, tó közepe fele vágtatott, visított a fék...aztán csatt. A horogelőkét mintha szikével elvágták volna. Többször jártam már így.... :U
    Mit gondoltok, matchboton működne a fonott előke (0,08-as)? Mármint tudom hogy működne, csak nem csökkennének le a kapások? Délután, amikor feederen kapás sem volt, matchbot azért akkor is adta a halat, 10-es horog, 16-18-as előke, egy szem ízesített kukorica. Aztán sűrűsödtek a kapások, kezdett hűlni a levegő, elnéztem a hany felé, megláttam a viharfelhőket és összepakoltam..... :D

Új hozzászólás Aktív témák