Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Bementünk a madáretetőbe való madáreleségért a boltba, és ugye horgászcucc is van ott. Szerintem sejti a zasszon' miért járok szívesen madáreleségért..:) Vettem egy Nevis alu tripodot, egy feederes tartóval. Soha nem volt ilyenem, leszúrókat használok, van egy rod-podom, de ritkán viszem, össze kell rakni, és szétszedni. Kavicsbányató partján néha nem egyszerű a leszúrók használata, kavicsos a talaj. Szóval gondoltam ezt is kipróbálom. Ezt vettem. Gondolom páran használtok ilyet, úgyhogy kérdezném hogy mennyire stabil? Közepén van egy lesúlyozható rész, kell súlyozni, és mivel? És végül a legfontosabb kérdés, amiről el is feledkeztem a boltba..... Ez így egymagában kevés, kellene egy pár is neki, ami a botok hátulját tartja ugye? Bocsi a láma kérdésekért, de nem használtam még ilyet. :)
    De ha ilyen idő marad, hamarosan fogok! Nem tudom nálatok mi a helyzet, Nyugat MO.-on tavasz van, verőfényes napsütés, kellemesen melegít a napocska, szél alig lengedez, a hó eltűnt... Csak sajnos t...ig ér a sár. Igen, térdig..én is arra gondoltam. :)

Új hozzászólás Aktív témák