Új hozzászólás Aktív témák

  • hmhm

    aktív tag

    válasz Latyakos #363 üzenetére

    Köszönöm a végletekig kimerítő segítséget! :) Végülis elkapott a hév és a Lehet tér mellett a Bulcsú utcában találtam egy boltocskát és beruháztam egy komplett felszerelésre :) Az árakkal csak a haldorádóval van összehasonlítási alapom, szerintem ahhoz képest hasonló talán megkockáztatom kedvezőbb árakkal dolgozik, az eladók nagyon készségesek! Egyébként Robinson cucokat vettem, ismeri valaki?Van tapasztalattal a termékkel kapcsolatban? A bot robinson xenon gt, az orsó Robinson Flash 406..3,6-os a bot, volt 3,9-es és 3,3-as is arányosan növekvő és csökkenő árakban, végülis az eladóval közös állásponton a középutat választottuk :) Finom kis bot, 3 különböző spiccet kaptam hozzá, parafa fogantyúval (vagy mivel :D) Az orsó fémdobos, szintén szép darab, legalábbis nekem tetszik! Még vettem pár kiegészítőt...de hát az ugye nélkülözhetetlen (pl damil :D). Alig várom már hogy kiprószáljam, remélem hétvégén jó idő lesz..Amúgy a bot és az orsó picit 15k fölött volt, valahol reális ... szerintem.
    Engedély már van :) , a Neszmélyi Duna-öböl szakaszra megyek, múltkor voltam kinnt ez évben először, 2 egész szép dévért sikerült ''akasztani'' amolyan amatőr módon :)
    Köszönöm a segítségeket mégegyszer, jó horgászatot mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák