Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Ahogy olvasom a topikot, és nézem a mailben kapott Haldorádó (tudom, ez itt nem jó pont :) ) és Energofish-Pecapláza hírleveleket, csak mosolygok. Hova jut a világ! Nemrég még mindenki 150métert akart dobni, xxxxxxxxh feederekkel.... Most meg Light feeder, picker, Energofish is valami kis dobósúlyú verseny feedert reklámoz..... Mondjuk szerintem erre való a feeder technika, 100 méterre már bojlis bottal dobálódnék.
    Meg ugye nem is mindig a tó közepén van a hal, tegnapelőtt kimentem a tóra, feedert belendítettem, a parttól 5m-re meg matchbotoztam, kis horog csonti, mondom el szórakozok az aprónéppel. Mondanom sem kell, matchbottal fogtam két pontyot, meg az apróhalat, beljebb a feederrel semmit.
    Tegnap csatornán horgásztam, Hansági-főcsatorna, egy M feeder és egy bolo volt bevetve, aztán már csak a bolo, mert iszonyú halsűrűség volt, folyamatos kapás. Kilós kárász volt a legnagyobb, de nagyon jól szórakoztam. Délután tenyeres karikák, estefele beindultak a bodorkák, tenyeres méret, minden úsztatásnál egy bodri. :)
    Egy kép a csatornáról, sajnos a telefon kamerája nem bírta átfogni a dinamikakülönbséget az árnyékos fák alól a túlsó napfényes partig, de talán látható a horgászhely. Egész délután egy autó ment el mögöttem, emberrel sem találkoztam, hallgattam a madarakat, szedtem a halakat, üldögéltem a vödrömön...Kell ennél több???

Új hozzászólás Aktív témák