Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz arcitec #286123 üzenetére

    Miután alaposan utána jártam hogy megértsem a működését ezeknek az agyaknak - az első csapágy bepréselése után - amihez prést használtam - a második csapágy és tengelyt - majdnem teljesen ütközésig szintén préseltem - itt a préséhez járó bit már nem jó, mert a tengely középen kiáll a csapágy síkjából, elsőnek 16 os dugókulcsot használtam - aztán rájöttem hogy ez éri a csapágy belső gyűrűjét is - lehet ezért nem jártam sikerrel eleinte..aztán ahogy kezdtem megérteni a működést ...rájöttem, csak a külső gyűrűt szabad préselnem a második csapágy behajtásnál. Itt van egy leírás a dt agyak működési elvéről-előfeszítésről.
    A kazetta leszedő dugókulcs- pont akkora átmérő hogy nem sérted meg az agy belső falát, de nem is éri a csapágy belső gyűrűjét. Ezt és prést használtam a "játékhoz" hogy eltaláljam azt a beszorítást , amivel kézben rosszul - de beszerelve nyomatékra húzva jól" forog. procedúrás volt.
    Beszéltem egy másik tulajjal - ugyan ilyen kereke van megnézte, neki szépen forog. Kifogtam ez van. De már nem zavar, így jó ahogy van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák