Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    Mentem haza felé a 12 -s úton már sötétben(igazából lényegtelen) az X tucat autósból most is akadt egy retardált(indulat nélkül írom) aki nem tud úgy elmenni mellettem, hogy fél percig ne nyomná a dudát. Nagyon nem, de mégis kicsit mindig kiakasztanak az ilyen autósok.("Természetesen" egy maga egy böhöm telepjáróval volt.) Persze nem ált meg megindokolni mi a problémája, megcsalta esetleg az asszony vagy mi egyéb ... :P

    (Zárójelben jegyzem meg csak a bringán volt hátra néző fényvisszaverő felület 6 helyen meg a bringás ruhán hátra felé néző is még 6 helyen. Tehát amit hátulról érzékelhet az egy tucat 12 db fényvisszaverő felület. Plusz egy igen erős hátsó lámpa.)

    Nem azért írtam le, mert ez olyan meglepő lenne, volt már máskor is, hogy szóvá tettem itt fórumon.

    Nem teljesen mellékesen elsődlegesen most önkéntes véradás kapcsán jártam a közeli Vácon. Ezt csak azért írom, hogy jó dolog és szeretek vért adni aki teheti és egészséges adjon vért rendszeresen. :K (Ezt ilyen kis felhívásnak szántam ide. ... )

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák