Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Napfénysüti #78794 üzenetére

    Ha legalább a pénz jobb lenne, még talán maradnék is. Most már a bringa boltban vagyok. Igaz sok bringát kell javítani, de a körülmények nagyon jók. Gyönyörű bolt, komoly szerviz Park Tool cuccokkal.
    De valahogy a környék nem az igazi. Ausztria sokkal szebb, hiányoznak a hegyek. :)

    dellfanboy: Ha beszélném a svédet akkor nem egy magyar cégnél dolgoznék kint. :)
    Németet tanultam, az megy egy kicsit, de abban se vagyok perfekt.

    varsam: Én a Recont venném.

    zack: Ha külföldről lopott akkor miért ne? Kicsi az esélye a lebukásnak. Na nem mintha támogatnám az efféle üzleteket, de szerintem tele van az apró külföldi bugázott bringákkal. Azt azért senki ne gondolja komolyan, hogy aki megvesz 1-2 millióért egy bringát az harmad áron fogja eladni 500km használat után fél vagy 1 évesen. :) Márpedig elég sok ilyet láttam már. Az is lehet maga az eladó sincs tisztában vele, hogy lopott e vagy nem, mert már átment pár kézen. Adásvételi önmagában semmi, ha nincsenek nálad az eredeti papírok, nem tudod igazolni az eredetét a bringának. Drága gépet csak eredetiséget igazoló papírokkal együtt tanácsos venni használtan.

Új hozzászólás Aktív témák