Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    Üdv!

    Kerékpárt szeretnék vásárolni, és ehhez kérnék segítséget.
    Csak erős idegzetűeknek! :)

    Rólam:
    70 kiló, 172 centi, kifejezetten sportos fiatal vagyok, 10 évig bmx-et használtam, de ahogy öregszem, kezdek rájönni, hogy közlekedési célra is jó az a bringa, nem csak szórakozni.

    Az elképzelésem:
    - Napi 2x10km külvárosi ingázáshoz keresek egy olyan bringát, ami kibírja azt is, ha lemegyek az aszfaltról. Nem kímélném. Picit sem.
    - Teljesen merev, mindenhol. Nem igénylem, nem szeretem a teleszkópot.
    - Nem akarok rá sokat költeni. Egyrészt mert közlekedési eszköz lenne amit nem kímélek, másrészt mert budapesti használat révén sajnos az is benne van a pakliban, hogy reggel még azzal megyek dolgozni, de délután más viszi haza. :(((

    Szóval lényegében a régi bmx-em strapabírását szeretném egy olyan kerékpárban, amivel az elérhető sebesség azért nagyobb, mindezt olcsón.
    Az eredeti ötlet az, hogy a kardio edzéseket kombinálnám a munkába járással, tehát nem zavar, ha nem úgy megy, mint egy országúti. Nem kímélem én se, ő se tegye.

    Biztos vagyok benne, hogy mindent nem lehet egyszerre, de szívesen fogadnék ajánlatokat, amikkel a legkisebb kompromisszumot kell megkötnöm.
    Első körben maradjunk a 100k alatti kategóriában ha lehet.
    Budapesti boltokat is megköszönök, ahol akár az igényeimnek megfelelően építenek nekem kerékpárt.

    Mindenféle segítséget előre is köszönök! :R

    ui.: nem vagyok túl összeszedett mostanában, ezért elnézést mindenkitől.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák