Új hozzászólás Aktív témák

  • scar07

    tag

    válasz Maximum1 #42682 üzenetére

    Nem is ismersz, persze honnan is ismernél...
    Ha ez valóban ebben a stílusban történik mint ahogy leírod, akkor igen valószínű h nem megyek el mellette...
    Az h mit csinálok? Az a körülményektől függ..Lehet csak rácsörgök az egyik szolgálatban lévő kollégámra, h guruljon már oda aztán tegye helyre....(mégis csak nagyobb a jogkörünk ha szolgálatban vagyunk), Ha éppen pont arra megy egy anyuka a gyerekkel és nekik teszi magát akkor ha kell igen "felrúgom" és utána hívok szolgálatban lévő rendőrt...stb..

    Félreértettél nem azt mondtam, hogy neked kell igazságot szolgáltatni....persze, h nem várható el, hogy te fogd meg aztán ráncigáld be a kapitányságra a csávót...ezt nem is várja el senki...de az h fogd a telefont és csörögj a 112 re, h épp most ez meg ez van azt mindenki megtehetné...

    Tudom tudom ne is mond mert ez lenne a következő " de mire kiér a rendőr...."
    Sajnos rohadt kevesen vagyunk és van mikor tényleg sokára ér ki az adott járőr de azért nem mindig ez a helyzet...

    Jah és a végére a "csak" drogos sokkal veszélyesebb mint a bringatolvaj, ezért valóban az a legjobb ha fölöslegesen nem konfrontálódsz vele...a bringatolvajok tisztában vannak azzal h mit kaphatnak érte...de ha belekeveredik egy verekedésbe a bringa megszerzéséért az már nem lopás hanem rablás lesz aminek jóval súlyosabbak a következményei, ezért nem túl esélyes, h neked fog menni...

Új hozzászólás Aktív témák