Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz Because #30536 üzenetére

    Hát ez az, hogy sehogy sem kerülsz a zebrára. És ez az egész toljam a zebrán vagy ne toljam hercehurca egy csapásra megszűnne, ha inkább a rendőrök a szabálytalan járdázókra ugranának rá. De inkább szemet hunynak felette, mert a járdán kevesebb gond van a kerékpárosokkal (szerintük), nem zavarják az autósokat az úton legalább. Ez nevetséges szerintem, 10x veszélyesebb a járdán bringázni, mint a közúton. És amit belinkeltél iromány, azt is rosszul írja, hogy lehet a járdán kerékpározni, ha az úttesten tiltva van. Hát nem lehet. Ők maguk zavarják fel a járdára a bringást, aztán meg hisztiznek, hogy told a zebrán. Szabálytalanságot elnézik, aztán meg olyan szabályra hivatkozva tiltanak és büntetnek, ami nem létezik. A járdán akkor mehetsz, ha az úttest alkalmatlan a biciklizésre, és ez nem azt jelenti, hogy nagy a forgalom, vagy mert tiltva van. Akkor az lenne a jogszabályban, hogy tilos. Alkalmatlan a feltúrt, hiányos burkolatú, rossz macskaköves, stb. út. Az autópálya is alkalmas bringázásra, csak éppen tilos rajta bringázni.

    Érted az ellentmondást?

    "3 méteres falécekkel bringáztam "
    Biciklivel is próbáld ki, ég és föld... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák