Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Hasaggymeg #287037 üzenetére

    Nem értem a kérdést, még van olyan fanatikus itt a csoportban aki nem 12 sebességessel rója? A kanálfék gondolom a clutch akar lenni, mindegy hogy áll, lassú a váltás, de nyilávn bekapcsolva használom és úgy is hasonlítom össze.
    Egyszerűen nem tudom hova állítani már, csak a nagyo lenti azaz nehéz sebességekben vált jól és viszonylag gyorsan, de a két bringát cserélve másnak is feltűnt hogy a régebbinél jobb a váltás, csendesebb és hamarabb megy, és ha megvan a pedálfordulat sosem akad vagy ugrik fel nehezen. A geniuson azt hiszem lentről az 5. vagy 6. sebességen sokszor nehezebben vált fel könnyebb sebesség felé. Vékonyabb kábelt már találtam és rendeltem, de ez a váltófül nagyon ritka kincs, ha lesz időm feldobom az állványra hogy lefotózzam hátulról hogy áll különböző sebességekben a lánc, azt mondták kifele tehát jobbra még lehet közölőt rakni a hajtókar elé, de fordítva már nincs mit mozgatni, és mivel a fenti részeken van több pontatlanság gondolom pont arra kellene mozdítani rajta.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák