Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Piftuka #286104 üzenetére

    Lidl-ből van:
    - napszemüveg: 1 éve használom (de most már csere lesz)
    - ujjatlan kesztyű: használtam egy ideig, de nem az igazi
    - szerelőállvány: kifogástalan, használom amikor kell
    - sisakra húzható esővédő: sose használtam, de a szerszámosban benne van (zörgésgátlónak)
    - ülésre kötözhető memóriahabos zselés betét: sose használtam, célnak megfelel

    Aldi-ból:
    - állópumpa: rendszeresen használom, szerintem kifogástalan
    - mini pumpa: célnak megfelel, de nagy, kényelmetlen, ezért sose használtam
    - kulcsos lezáró lánc: pincében ezzel kötöm ki a bringát, de ez inkább csak "eltolás" ellen van, célnak teljesen megfelel, de utcán nem használnám
    - inbusz- és torx készlet: használom a mai napig, de a kicsik közül az egyik már elnyíródott
    - nyeregtáska: teljesen jó, mindig be volt pakolva, de bringára sose raktam fel, az újon meg kulacstartóban vannak a szerszámok
    - lámpaszett (elemes): az első feleslegesen nagy, de használtam tavaly októberig, a hátsót sokszor, az elsőt csak alkalmanként, célnak tökéletesen megfelel

    Alapvetően szerintem bármelyik cuccuk vehető, de ez mind belépő kategória. Amint egyszer veszel valamiből egy normális márkásat, utána már nem akarsz Lidl/Aldisat. Viszont sok olyan dolog van, amit az ember alig használ, és abból tök felesleges drágábbat venni. Látod, még a szemüveget is használom, pedig van baja, de ezt csak levettem a polcról, és annyira olcsó volt, hogy ha összetörik, akkor sincs semmi.

    Alkalmi bringásoknak jók a cuccaik. Rendszeresen bringázónak is jó első körben, aztán idővel úgyis cseréled őket.

Új hozzászólás Aktív témák