Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz MC Pite #272417 üzenetére

    Hogy a Garmin milyen hozzáállást produkál a balkánon, az nekem mondjuk vérlázító. A mostani órámat ebayen vettem (Fenix 6X Pro Solar), elég olcsón a többihez képest, mint kiderült, a solar töltés alig működik benne. Eleve a F6-ban nem túl acélos még, de ebben még a többihez képest is gyenge. Gari már lejárt, chateltem a garmin supporttal, semmi gond, visszaküldhetem, de vagy pénzért javítják (teljes kijelzőcsere), vagy küldenek érte cserébe egy 200 eurós kupont, amit náluk levásárolhatok, ha újat szeretnék. Jó, nyilván egyik sem buli, ilyen hibával nem éri meg a dolog, mert amúgy az óra fasza a solar töltés nélkül is, 2 hetet simán elmegy egy töltéssel, akkor is, ha naponta rögzítesz vele activityt, de ez lett volna a standard eljárás akkor is, ha amúgy használhatatlan az óra. A 2 év garis időszakon belül meg nem is kérdeznek semmit, egy ilyen panaszra jön a cserekészülék, és le van rendezve a dolog. Ja, számlám nem volt hozzá, de nem is kell, szériaszám alapján tud rendezni az ember mindent (látja, mikor volt eladva az óra), tök mindegy, hol vettem.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák