Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz f4lcon #270265 üzenetére

    Tiltsál, engem nem izgat. Szokás szerint érdemi vita nélkül csak neked lehet igazad. :U Konkrétan leírtam mi a probléma a hülye példáddal és a veszélyes tákolásokkal. A te felfogó képességeiddel van a baj, amin nem tudok és akarok segíteni!

    Konkrétan, idióta példát írtál, így én javítanak ki most téged. Egy ép és egyenes balesetmentes villát kisebbre szabni és két papucsot rárakni jóval kisebb rizikó, mint egy frontálisan elütött vázat kiegyengetni és megjavítani. A te állításod szerint ez bagatel dolog, amit bármelyik vidéki faluban kijavít a szaki. Ahogy írtam acél esetén még meg lehet oldani, bár ha tekeredik a váz, akkor azt sem. Alunál rohadtul nem az.

    Szokás szerint a hozzá nem értésed akarod palástolni a nagy arccal, ami mögött semmi sincsen. De te engem ne javítgass ki, amikor te adtál egy olyan témában veszélyes tanácsot, amit még a szakszerviz sem javasolna. Érdemi vitára meg alkalmatlan vagy. Ezen gondolkodj inkább el és tilts le, mindenki jobban jár. ;]

    Egyébként a múltkori tévedésed óta is ismerős számos 9s váltót szerelt 8s karral és köszönik szépen, jól működnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák