Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz parandroid #265588 üzenetére

    Jaja, oktatás, gyakorlat, kaptunk papírt hogy mi kell (de tudtam, hisz már utána néztem) aztán a rendőrök viszik ki őket forgalomba, fiamnak is volt pár éve, bár pont Corona alatt, ott nem sírtak, hogy nem volt piros hátsó prizma. Jegyet is kapnak rá, asszem környezetismeretből. Azt nem tudom mi van azzal akinek nincs bringája, lányom szerint csak egy valakinek nincs. Szerintem is jó ötlet, mert így legalább tudják a szabályokat, meg nem is kapnak engedélyt, amíg nem tudnak bicajozni.

    Az oktatóra meg: nem értettem a fazont. 5 hónapja tekerek ott, több tucatszor mentem párhuzamosan a tanulókkal, sose volt egyik oktatónak sem baja. Nem is értettem hogy mit parancsolgat (le is sz.rtam), de hogy utána konkrétan fel akart lökni vagy nem tudom, azt azért már ne. Folytatni úgyse tudtam volna ott, mert be volt gőzölve a faszi, de hogy mi baja volt azzal, hogy 3 percenként egyszer megjelenek és elmegyek, azt nem értem.

    lsebestyen: pontosan azért, hogy legközelebb gondolkozzon el. Nem az ő dolga rendőrt játszani, ahogy nem is az enyém.

Új hozzászólás Aktív témák