Új hozzászólás Aktív témák

  • alpihun

    senior tag

    Sziasztok! Másfél éve nagyon jó tanácsokat kaptam itt, de sajnos múlt héten ellopták azt a bicót, szóval most visszatérek még egy körre.

    Nem szeretnék túl sokat költeni rá, mert jövő nyáron költözöm tovább és nem akarom hurcolni csak gyorsan eladni, de kb így nézne ki a budget "álombicó" most:
    - 28" trekking/cross
    - Deore vagy jobb szériás váltó, nagyon idegesítő ha szarakodnak
    - tárcsafék, de ebben nem vagyok biztos, lehet egy jó V is megteszi amivel kevesebb bajlódás van mint a tárcsafékekkel
    - valami értelmes gumik, Schwalbe a menő errefele
    - akármilyen jelentéktelen is a teljesítmény szempontjából, a beépített dynamo hub nagyon nagy kényelmi extra nekem. Sokat járok este és nem kell folyton kapcsolgatni meg elemet cserélni meg minden utcai parkolóban fel-le szerelni a lámpákat.

    Előző egy Riverside 7 volt. Fenti listából mindent kipipált és imádtam is. Csak most jövök rá hogy 160 EUR-ért mennyire jó vásár volt, mert most duplájáért sem találom az egyértelmű utódot.

    Szóval linkelek egy pár hirdetést amik nekem szinte jónak tűnnek, és nagyon megköszönném, ha meg tudnátok mondani, hogy első ránézés alapján melyik itt a hidden gem.

    1. Kettler toscana - 175€, leírás szerint frissen és teljesen szervízelt. 183cm-től ajánlják, én meg 180 vagyok, nem tudom az a 3cm mennyit számít.
    2. Carver - 310€
    3. Pegasus Corona - 300€
    4. Gudereit C90 - 330€

    Illetve még néhány, amin nincs dinamo, de lehet annyival jobb, hogy "elviselem" nélküle.
    5. Gudereit - 250€
    6. Stevens 6X - 300€
    7. Focus - 230€
    8. Bulls crossbike - 220€
    9. Carver X-cross - 280€
    10. Raleigh Sport 400 - 170€
    11. HAIBIKE Land - 250€

    Ja és jobb lakat, tudom.

    Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

Új hozzászólás Aktív témák