Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz andrisbandi #263374 üzenetére

    A gyártókban, mérnökökben én nem tudok ennyire vakon bízni, profit orientált világ van és a konzumer cikkeket már rég nem igazán tesztelik piacra dobás előtt, a felhasználók gyakran egy az egyben prototípust kapnak, aztán lesz valahogy :( . A nagyvállalati, üzleti, profi, workstation, munkakütyük már valóban megbízhatóságra vannak kihegyezve, de manapság sajnos azok is egyre jobban összeolvadnak a konzumer termékekkel, lásd divatos ultravékony gagyi üzleti laptopok :( . A fórumos fotelszakértőkeben talán jobban bízok, mint a marketing szövegekben, mivel ők valóban használják, valós körülmények között hosszú távon "tesztelik" a cuccokat, nem úgy, mint a gyártók. Persze a sok elfogult fanatikus, vagy vakon ítélkező hsz között néha el lehet tévedni, de... :DDD A témához visszatérve: a garmin gumigyűrűvel konkrétan nekem sem volt bajom, de ha egyik el is szakadna, ott van még egy, ami megtartja a kütyüt, mivel két gyűrűvel szokás felrakni. Elég kicsi az esély, hogy a két gumigyűrű egyszerre szakad el. Nekem a radarral és kb. az összes hátsó lámpával inkább az a bajom, hogy esős, saras időven, télen a hátsó gumi az összes trutyit a nyeregcsövön lévő lámpára hordja fel. Egyrészt nincs az a vízálló lámpa, ami ezt hosszú távon kibírja, másrészt 10 méter vizes-saras tekerés után már olyan saras a lámpa, hogy nem is látszik, olyan, mintha nem is lenne.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák