Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz 6030D #252111 üzenetére

    Én is de el se kezdtem még. Akkor üljek le igaz? ;]
    chubby2o6: köszi, de biztos, hogy csak a rock shox féle jó bele, vagy bármilyen 15W teló olaj?

    A kormánycsapágy hiba: röviden annyi, hogy általában minden villanyakon van alul egy enyhe kúposság. Kb 5mm magasságig. Ezen a rebán ez a kúposság kb 30-40mm-ig tart és ott ahol a beütőcsésze (iparis) fejcsőben lévő része kezdődik, azaz a a belső átmérője 30-ra szűkül, ott a villanyak is már 30mm volt. Persze ez csak összehúzva okozott gondot, hiszen akkorra érte el a villanyak kúpissága ezt a 30mm-t. Tehát ezek értek össze. Na most, a szerelö pajti megnézett egy régebbi ipari csapágyas ugyanúgy acor márkájú kormácsapágyat, abban a csésze belső átmérője 30,5mm, és ha bizony ezzel van összeépitve, valószínüleg probléma se lett volna. De már mindegy :)
    Remélem így érthetö volt a magyarázatom. :R amúgy b@ssza meg az @nyját ;] :DDD

    jjeahh és ilyen rock shox olajat vajh tudok venni holnap valahol Pesten? Franc essen bele, növelnem kell a raktárkéstletet biciklis cuccokból is, nem szeretem az ilyen helyzeteket. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák