Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz 6030D #249271 üzenetére

    nem is igazán erre válasz, de tanulságos lehet, meg Napfénysüti is írta a Garminjáról, hogy vacakol: a Polar pántom úgy néz ki meghalt, szerintem megszakadhatott benne valami, mert folyamatosan alámért, ennyit nem javulhattam :D
    Pároméra kicseréltem, és azóta asszem, jó. (mondjuk az evezőgépet azóta nem használtam, azzal még érdekes lehet, de ott valami SW bug van, mindig is alámért, durván..)

    A számolásról még az jutott eszembe, és szintén eléggé off lesz, de úgyis ez a védjegyem:
    Volt itt a Mobilarénán valami teszt, de az is, lehet, hogy Logout írás.. karperecek lépészámlálási pontosságát vetette össze a szerző. De az bmeg nem jutott eszébe, hogy MEGSZÁMOLJA.... megyek 1000 lépést, az még elég emberi mennyiség, a végén csekkolom mindkét mérőt, nem tippelgetek, nem találgatok, ez egzaktul mérhető mennyiség! Utána lehet gondolkodni, hogy a kapott érték miért annyi, volt-e, hogy elbotlottam-e, túl párducléptű vagyok-e, de azért a lépés az számolható, könyörgöm...

    ja, a Polar pánt nem tudom, hány éves, 3-nál valszeg több, de kicsit azért többet vártam volna az én satnya használatom mellett.

    Andrisbandi: meg az energiaigényt... a pánt elmegy mondjuk fél évig egy elemmel.. mérnök szemmel szép kihívás a csuklóról mérés is, meg is értem a létjogosultságát, csak ez olyan, mint jjeahh cipővásárlása, vagy az én fék-, meg kerékvásárlásom: ha kurvasok olyan véleményt olvasok, ami lehúzza, akkor nem veszem meg, mert hiába másik sok ember meg odavan érte, valami igazság csak van mindegyik oldal véleményében...

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák