Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz Napfénysüti #247751 üzenetére

    esetleg azt próbáltad hogy a pánt két érintkező lyukát és a szenzor HR egység két érinkező dugóját kontkat sprével megtakarítottad?(2-3 használat után már rozsdás szinü cucc látható mindig rajta, de nem tudom milyen rozsda az amit könnyen le lehet takarítani, nem értek a kémiához ) illetve az érzékelőket amik a pánton vannak azt pedig nedves rongyal/valamennyire alkoholos szemüvegtisztitoval vagy denaturál szeszes rongyal megtisztitottad?
    (mosószert több hr pánt leírásában kifjejezetten tiltják, csakis sima vizzel vagy valamennyire alkoholos ronngyal való tisztitást ajánlják)
    én így szoktam, és akkor egy ideig jó..
    de bújtam már a netet szabad óráimban és az etalonnak,az arany standardnak a polar h10-et tartják, pontossága miatt, illletve hogy olyan nagyméretű az érzékelője, meghogy csúszásgátlók vannak a pánton, de hát árba húzos még külföldről is, h9 is nagyon jó csak a pántja nem olyan profi, de elvileg ahhoz is meg lehet venni ezt a jobb féle pántot.
    nekem a bryton már 2018 óta megvan, azóta 1x cseréltem pántot mert már kezdte a beltéri görgőzés meglátszani rajta :D

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák