Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz szimpláncsak #237162 üzenetére

    Mindíg úgy gondoltam, hogy egy bringa nem annyiba kerül, amennyiért megveszed, mert később még sokat ráköltesz a fejlesztésre, kopó alkatrészekre, szervizre és ha sokat használod, megszolgálja az árát. Ez benne van a pakliban. Nekem is sokan mondták már, hogy amennyit ráköltöttem a bringámra, vehettem volna abból a pénzből egy újat, de ez úgy ahogy van, marhaság. Ha veszek egy új bringát, azon is kopik a gumi, a hajtás, nyúlik a lánc, elöregedik a kerék, szal az új bringára is idővel ugyanúgy ráköltenék minimum ugyanennyit. Ha pl. elkopik egy szett gumid, nem veszel új gumikat 80 euróért, hanem félreteszed azt a pénzt új bringára és amíg ki nem gyűlik az ára, addig nem tekersz? Nekem ez hülyeségnek tűnik. Szvsz nem azt kell nézni, hogy mennyiért tudod majd eladni és mennyit buksz rajta, hanem azt, hogy ki fogod-e használni. Ha igen, megérte. Kicsit én is sajnáltam pl. Mavic kerékszettre költeni anno, de azóta már több mint 20.000km van benne :U . Szerintem ha ma tönkremegy is bőven megérte, sok-sok élményt adott.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák