Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz jjeahh #237076 üzenetére

    Kifutottam az időből. Amúgy nem értem ezeket a teszteket, régen voltak agresszív xc, lightos trail gumik, könnyű súllyal, amiket általában arra terveztek, hogy xc-n elöl vagy kisebb rugóutas nem veretős trailon hátul használd. A teszterek általában feltették trail gépre elöl-hátul, vadultak egyet vele és lehúzták, hogy nem tapad, lásd régi Nobby Nic, vagy Forekaster... pedig zseniálisan jó gumik voltak, ha arra használtad amire való. Most, 2022-ben újra feltalálták a gyártók a spanyolviaszt, ugyanezt a kategóriát elnevezték downcountry guminak, de már sokkal nehezebbek lettek (lásd Vittoria Syerra, Maxxis Forekaster, Schwalbe Wicked Will) és a tesztelők általában már dicsérik őket. Hogy miért? Mert végre olyan bringára rakják, amire való, veretős xc-re :U . Pedig gyakorlatilag visszalépés történt, súlyban mindenképp, aki 700-750g alatti agresszív xc, downcountry gumit akar, annak a Rocket Ron-on kívül nem maradt már semmi :( . Lehet csak nekem nem tűnik életszerűnek xc-re 1 kilós gumikat rakni? :F

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák