Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz jjeahh #221608 üzenetére

    “Előre annyira nem látom értelmét nappal a lámpának.”

    Pedig van. Ha elöl megy a villogóm, kb megszűnnek a kihajtások, elindulások. Tekintve, hogy ütött már el párhuzamos parkolóból elinduló autó (nem volt még villogóm), és az autósok előszeretettel jönnek ki a kereszteződésből, ha “csak egy bicikli” jön, én nem szívesen megyek ki az útra enélkül. Sajnos lezyne villogót még mindig nem sikerült szereznem (nem kapni, mert a helyi kresz nem engedi :(), pedig az lenne az igazi.

    Szerk.: Ma Frankfurtban a biciklis rendőrök bőszen bírságoltak, egy apuka volt az áldozat, utánfutóban a gyerekkel, meg egy öregúr hőbörgött, vele ketten is foglalkoztak. Gondolom, piroson áthajtás, mert amúgy komplett biciklis sáv van minden irányban, sok sávval, villamossínnel, buszsávval, külön zebrával, meg full lámpás az egész. Nem maradtam nézelődni, csak addig álltam, amíg nekem zöld nem lett. Amúgy fincsi ez a 32-33 fok így délelőtt, délutánra meglesz a 36-37, amit ígértek. Majdnem 2 órát voltam kint, meló után jó nagy kerülővel jöttem haza, de ez így elég is volt mára. Utána álltam a hideg zuhany alatt, és még mindig izzadtam. :D

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák