Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Runner_fxr #208137 üzenetére

    Koszonom a linket, a nagyobb kulcsot megrendelem. :)

    Sajnalom, hogy nem jott ossze, bar mikor irtad, hogy inkabb Februartol tudsz bringakat fogadni, mar gondoltam, hogy nem tudom majd hozzad vinni. :( Pedig nyugodtabb lettem volna, akkor nem is tokolnek itthon vele ennyit. Igy kicsit parazok...

    A bringa bitang, M -es merethez kepest a regi M -es mintha gyerek bicaj lenne mellette. Kicsit gaz a kulonbseg, nem is ertem, hova nottek ekkorat.

    Es koszonom az ajanlast, az eddigiek alapjan nem bantam meg, brutalis. :R
    Bar szerintem ez a geo, a 29" kerekek, es a nem kicsi meret novekedes kivan majd megszokast. Valszeg ujra kell tanulnom bicajozni.

    Ami nem tetszik, az a stucni meg maga a kormany. Abhbol jo lenne valami integralt. Sokkal letisztultabb. :)

    Ha jol teljesit a portfoliom, akkor szervalok ra egy jo kis carbon kerekszettet. Az volt az egyetlen, amit sajnaltam. Persze ez az XM1700 sem rossz, de nagyon messz van egy DT 240 - karbon felni kombotol. Siman benne van 700g a kerekekkel.

    Karbon a vaz, de a bicaj nem konnyu. Majd tubeless -re atalakitva, es mindent atszerelve megnezerm, mennyit nyom.

    Egyebkent a vaz gyarilag foliazott a kenyesebb helyeken. Ez utan nem tudom, erdemes e elvinnem a maradek reszet megcsinaltatni. Lehet csak rakok ra egy keramia bevonatot, azt magam is megtudom csinalni, es van is itthon.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák