Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Alg #175982 üzenetére

    Na ezt sem én találtam fel. :O :DDD Nem egy olcsó mulatság ez sem. :U

    (#175984) jjeahh...nem kell megjavítsd,lecseréled a másikkal mely a zsebedben lapul a multiszerszám mellett/helyett. :) Amúgy sarkítva mondhatná az ősember is,hogy ő biza nem bízik az öngyújtóban mert az kifogy,a tűz csiholása az igazi függetlenség,vagy akár a modern ember is,hogy neki nem kell számológép ami lemerülhet,elromolhat,papír és ceruzával biztosabb gyököt vonni.A fejlődés nem törődik az árral szemben úszókkal,simán elsodorja őket...aztán,hogy ez a fejlődés hosszú távon jó-e,vagy éppen fajunk koporsójába vert újabb szeg,nem tudni mert egyszerűen nincs ismert precedens.Az is meglehet jobb lett volna nem szállni le a fáról első sorban. :DDD

    (#175987) ZolkoW...erről a kopásról én is csak szerelőtől hallottam,amit tapasztaltam az csak a sokkal fényesebb tengely ott ahol a csapággyal érintkezik. :F Tény,hogy amint a hátsó kerék is hamarabb kopik,ott is lehet abban a laza kapcsolatban egy kis folyamatos elpörgés,bár az nem tudom mennyire és főleg mennyi idő alatt koptathatja kotyogósra azt a tengelyt. :F

    (#175986) Toobee ...2 dolog is közrejátszik ebben az "ellenállásban".Egyik a természetes viszolygás az újtól,ismeretlentől,mely a korral egyre erősebb lesz,a másikat meg az angol talán jobban kifejezi az "It's easy to despise what you cannot have"-el,mely szerint ha számunkra valami macerás,vagy anyagilag elérhetetlen akkor lehurrogva reagálunk rá kvázi megindokolva miért nem is kell nekünk. Szerencsére változik az ember is és amit ma blamál,holnap meglehet már vígan használ. :D (csak az a trutymós tyúblessz ne lenne! ;] )

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák