Új hozzászólás Aktív témák

  • CragON

    aktív tag

    Ma Budapesten vettem egy mtb rövidnadrágot és gondoltam megosztom a szakértő bringás boltok hozzáállását.
    Bementem az első boltba, mondtam konkrétan mit szeretnék kb milyen méreteben. Erre az eladó azt mondja, nincs és már nem is lehet kapni. Gondoltam ez baromság, de jó, ha nem hát nem, megyek tovább.
    Második bolt, van készleten amit keresek. Kapok egy L-est, próbálom. Mondom, túl bő és hosszú a szára kellene egy M-es. Eladó mondja, á az ugyan ilyen csak a dereka szűkebb, felesleges megpróbálnom. Hiszek neki, mivel ő csak tudja.
    Harmadik bolt, bemegyek, látom az eladón olyan nadrág van amit vadászok és kb egy magasak vagyunk és jó a méret. Mondom ilyen kell, mi a méreted? Mondja "M".
    Hát mégis csak jó lesz az az M-es méret, de az eladó azt mondja nincs készleten M-es, csak az van ami ki van rakva. (Sok "S" és mégtöbb "XL")
    Kérdem, hogy esetleg nem akar szétnézni, hátha van a szekrényben. Nem nagyon mozdult meg így még győzködtem és csodák csodájára az állvány alatti szekrényből "kiborult" a sok M-es több színben is.
    Próba, jó is, meg is vettem.

    Úgy látszik néhány embert nem a megfelelő munkakörben alkalmaznak...

Új hozzászólás Aktív témák