Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz xy.zsolt #164224 üzenetére

    Nem szereti a tejet :D

    (#164223) ZolkoW: ez ilyen, nagyon ritka az olyan bringa, ami minden szempontból tökéletes, sőt, ilyen rétegkategóriában még vázat is nehéz találni. A Niner tényleg jónak tűnik, nekem talán a fejcső kicsit hosszú, de elmegy... a Kona sem lenne rossz, de nem pluszos bringát akarsz? Mert szerintem a Honzoba nem fér bele a 2.6" gumi sem, nem hogy a 2.8 vagy 3", nem is értem miért csinálták ilyen keskenyre. A Trek Roscoe 8 váz tetszik nekem nagyon ebben a kategóriában, de külön vázként nem láttam sehol. 90mm fejcső, 67.2° fejcsőszög, belemegy a pluszos gumi és nagyon jól néz ki. Sosem próbáltam hasonlót, de egy könnyebb gumival (Rocket Ron 27.5x2.8 785g) tubelessesítve, ha pár alkatrészt kicserélnék könnyebbre, meg karbonra, simán be lehetne vinni 13kg alá és úgy már azért elég vonzónak tűnik nekem is. Pl. a dropper meg a nyereg lenne az első, amit felraknék apróra, ahogy elnézem kőnehezek, csak a belsők, dropper, nyereg kidobásával lehet spórolni rajta 1.5kg-t.

    (#164222) Hasaggymeg: ugyanígy viselkedik a Crossride is :K .

    Más: kisember vagyok (168cm), de mostanában mégis azt vettem észre, hogy túlságosan a szélén fogom a kormányt, szal a 720mm picit kevés nekem, simán ellennék 740 vagy 760mm-vel is :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák