Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #158811 üzenetére

    Lehet van egy gyengére sikerült széria, de lehet az összes Reba ilyen. El tudom képzelni, hogy a Recon és a Reba ugyanolyan olcsóbb anyagfelhasználással készülnek, csak a Rebán spórolnak az anyaggal, ezért könnyebb 400g-al és ezért kotyogósodik meg. A SID meg azért tud egyszerre könnyű és masszív lenni, mert ott nem csak spórlás van, hanem jobb az anyagminőség is :F . Mondjuk alattam valszeg egyik sem menne tönkre egyhamar, szal nekem 8 :D

    ZolkoW: nálam ez a 10kg xc vs 13kg trail olyan, mint egy hullámvasút, egy hónapig az előbbiről álmodozok, aztán egy hónapig az utóbbiról :DDD . Most épp xc-t vennék ha telne rá, mert jelenleg engem inkább zavarna az, hogy jobban tudom ereszteni lefelé, minthogy örüljek neki, de legalább felfelé biztos nem jobb a trail. Lefelézéssel az a bajom, hogy ha annál gyorsabban lejtőzök, amit egy merev xc enged, már nem érzem biztonságosnak magát a sebességet. Szal hiába vasal és tapad a bringa mint állat, magával a sebességgel van bajom, nincs elég időm reagálni, gondolkozni, kikerülni a dolgokat, fékezni, megfelelő nyomvonalat választani stb. Amióta a haverom egy durvát balesetezett egy meredek gyökeres lejtőn, azóta csak erősödött bennem ez az érzés, szvsz nála pont ez volt a probléma és én nem vagyok hajlandó ekkora kockázatot vállalni. Cserébe persze nagyon vonzó a nagyobb rugóút a ballonosabb gumik, szal úgy összben az egész terepezés gondolom valamivel nagyobb élmény lehet a 2.6" traillal, ezért folyton rájuk kívánok :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák