Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Paxker315 #157422 üzenetére

    Ami nálam fel fog merülni egyszer, hogy hogyan tudnám megspórolni a Sram ROAD (Rival 11) hátsó váltót. Most Sram MTB hátsó váltó (GX 11) van fent, de egyszer akarok majd cserélni MTB pöcögtetőt ROAD fékváltókarra. Természetesen más a húzás.. a montisé a táblázatok szerint 3,48 mm, míg a roadé 3,1 mm.
    Majd szemmelverés útján megállapítom, hogy ott működhetne-e valami alátétezés, vagy egyszerű módosítás, de ha belegondolok, erre a kísérletezésre végtelen időt el lehet szúrni, és annak a montis váltónak (még a karnak is) tulajdonkélppen most helye is lesz, szóval eléggé adja magát, hogy egyszerűen kifizessem a road hátsó váltó árát is, és akkor tutira lesz egy működő rendszerem. Pedig nem vagyok én a barkácsolás ellensége, de úgy látszik, öregszem :) Amikor a gravelt kezdtem építeni, felmerült a 10-es rendszer, mert akkor maradhatott volna a hátsó váltó, amikor később fékváltókart veszek, de inkább egységesre akartam a két biciklit, így ugyanolyan lánc kell, meg nem esek el a kis lánckeréktől, stb :)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák