Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz BigBlackDog #145972 üzenetére

    Ja, biztos tudományosabb, csak én innen közelítem :)
    Gélből is létezik hosszú távra való, rövidtávra való, ezeket pl. még nem teljesen olvastam ki , hogy melyiket mikor .. ja, múlt csütürtökön volt végre olyan, hogy rendesen tudtam enni a reggeli, meg a délutáni indulás előtt is. Egy adag zabkása volt a kaja, és SOKKAL jobban ment a biciklizés, mint amikor még ennél is kapkodósabban ettem, vagy netán ebéd és 4 óra között semmi, aztán nyeregbe... Na az ilyen utóbbi az tényleg rossz, csak nem mindig van időm/agyam előkészíteni, hogy időben egyek. Na ilyen alkalmakra jó, ha van legalább valami müzliszelet-féle nálam, és akkor indulás előtt (ami kicsit késő, szóval inkább öltözés előtt, az is mondjuk 5-10 perc nyereség) azt benyomom. A konkrét müzliszelet nekem kevébé jött be, valahogy kevésnek érzem energia és térfogat szempontból is, remélem, a zabszelet kicsit jobb lesz, azt így még nem próbáltam.

    És helyesbítem magamat, mostanában a másfél órás tekerések alacsony pulzustartományokban mennek nálam (ezen kívül meg nem is csinálok nagyon mást, esetleg még túrázást, és akkor jobban engedem a pulzust is), és akkor tényleg reggel még víz sem kell, délután már -főleg melegben- azért egy kulacsot megtöltök, de inkább csak amolyan tartaléknak. Ha feljebb engedem a pulzust, akkor iszom mint a gödény, két kulacs is hamar elfogy :)

    idő: prioritásokat lehet felállítani, de attól még mindenkinek csak 24 órája van egy napban ;)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák