Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    tegnap úgy alakult, hogy rövidre kellett fognom a tekerést, mert vissza kellett érnem időre, de előtte meg bicikliszerelés mellett volt egyéb meló is. Szóval másfele, rövidebb úton jöttem inkább vissza, de utólag gondoltam rá, hogy nem ezt az utat kellett volna választani a lefelére, ahol a sok gyalogos bóklászik. Mondjuk nem volt semmi, talán egy csúnya nézés, meg mindenkinek megköszöntem, hogy félreálltak. A saját tempóm szerint lassan mentem, de biztos volt, aki szerint még ez is huligánkodás :D
    (tanulság: legközelebb kirándulós napokon inkább elkerülöm a hétvégi túrások által látogatott utakat, még ha némi plusz időt is jelent ez nekem)

    Guminyomás: vagy a pumpám mérője hülyült meg, vagy én, vagy esetleg most rázódott helyre, és most mér jól.. :F Ugye most latexszel megyek, ezt pár naponta azért pumpálni kell. Fújtam bele, és nyomkodásos módszerrel már 1,5 barnál mondtam volna, hogy na, most kemény, most lehet 2 bar benne. De megálltam itt. Fent a hegytetőn engedtem belőle, mert mondom ez nem lapul eléggé, akkor 1,2-ig lement kb., nagyjából innen pumpáltam vissza otthon. A leeresztett nyomás végül alacsonynak bizonyult (az ízlésemnek), mert éreztem, hogy nehezebben gurulok a száraz földúton. A másfél az tetszett ilyen szempontból, de tényleg érdekelne, hogy ez valójában mennyi, most valós, vagy ezelőtt? vagy csak az érzékelésem csal? a gumi oldalfalának nyomogatására nem hiszem, hogy ilyen mértékben kihat a latex...

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák