Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiTmano

    aktív tag

    válasz trialboj #127320 üzenetére

    "De szerintem ez is olyan mint a kínai karbon, ami igazából fiber glass, azaz üvegszál, szénszálas festéssel."

    BULLSHIT! Csomó kínai karbon cuccot vettem Aliról, mind karbon volt, nem üvegszál. Van két villám is onnan, nyeregcsövem is, hézagolók is. Vágtam a nyakát mindkettőnek (hullott is a fekete por), nincs benne üvegszál. Az üvegszálnak fehér a pora, dolgoztam azzal is. A tömegén is észre lehetne venni. Az üvegszál sokkal nehezebb. A 27,5-es tárcsafékes karbon villa volt, vágott nyakkal ~460gramm. Bírta a strapát is, eladtam utána a srác is használta egy ideig, nem volt baja. Ezt nem tudom honnan vetted, hogy üvegszál van benne. Azért olcsóbb, amiért minden olcsóbb Kínából. A munkaerő miatt, meg nincs fejlesztési ktg., mert másolnak. Amúgy én kellemesen csalódtam bennük. Kormányt mondjuk nem mertem még venni.

    Azért nem a legolcsóbb termékeket vettem onnan.
    Persze lehet, hogy találni bóvli, kamukarbont is, de én még nem találkoztam velük, szerencsére.

    [ Szerkesztve ]

    "Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

Új hozzászólás Aktív témák