Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz 6030D #127088 üzenetére

    Mintha én írtam volna szóról szóra. Nekem is pontosan ez a tervem idén, csak azért megyek el másfele versenyezni, mert akkor ott egy biztosan érdekes pályát biztosítanak, és nem kell se barangoljak, mit amúgy szeretek, de 100% hogy körbetekerhető, nem lesz zsákutca, meg veszélyes kutyás szakasz.

    --- Ehhez viszont kell a bringás puttony

    Említetted hogy a rokonságodban van valakinek Thule 598 as tartója, azt nem tudod véletlenül mivel van felfogva az autóra? A keresztrúd is thule? Csak mert én ezt találtam, amit hozzá ajánlanak, ha négyzet v ovális rúdra akarod felfogni, és eléggé zavar hogy gagyi műanyag hatása van a képen.

    A topikból dunkel-nek van ilyen tartója, de ő thule rúdra pattintotta fel (oda nem kell extra cucc), tőle elfelejtettem megkérdezni milyen anyagból van ez a 3 fekete félkör, és miért csak 3 van? elég 2 és 1 tartalék?

    Nagyon nem csípem az ilyen válogatást, szinte biztos vagyok benne hogy mikor minden megérkezik valami tuti nem fog passzolni, és akkor robban be egy melegfront :N

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák