Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz 6030D #126971 üzenetére

    Szégyellem is magam rendesen, de tudom ti itt vagytok és lereagáltok mindent :P

    Örömmel látom hogy maradt a szarv, nincs is annál hasznosabb upgrade, kár hogy mire igazából terepre mennél vele, hogy lásd mennyivel is k;kényelmesebb azzal mászni, már lecseréled a markolatot.

    --

    Az a 80km 0fok körül szép kis út lehetett.
    Ilyenkor elég egyszerűen meg lehet nézni hogy mennyi komoly (stravat használó) bringás van a környéken. Pár népszerű szegmensen megnézed hogy az évben hanyadik vagy a ranglistán.
    Montis részeken itt mindenhol egyedül szerepelek ezeken, arrafelé mennyivel jobb a helyzet? A montisok érdekelnek, január óta hányan tekertek olyan helyen ahol már ajánlott a mtb? Itt 200,000 / 1 | ott 2,000,000 ból 100 nál több?

    Szerk>
    (#126982) ZolkoW
    Én nem akarok ünneprontó lenni, de biztos jól lőtted te be azt a vázméretet?
    Én 181 vagyok, és van egy M 19.5" es és egy L kb 20" es vázam, és inkább az L az ami kényelmes. Emellet van egy 17,5" ami az első túra bringám volt, akkor nagyon tetszett, de azóta egyértelmű hogy nevetségesen kicsi és kényelmetlen nekem.

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák