Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 6030D #125667 üzenetére

    Mindenki letagadja és hülyének néz ha mondom, de én is úgy érzem sokszor, hogy tényleg ez van :D . Érdekes, hogy anno amikor az internet még nem tarolt, okostelók nem léteztek, heti 6 nap meló, vagy akár éjszakás műszak mellett is volt idő haverokra, csajokra, mindenre, úgy általában az egész életre. Ez az egyik oka, hogy nincs okostelóm, tv-t soha életemben nem néztem, mert úgy érzem hülyít, egyedül a laptop amin túl sok időt elpazarlok, de szerencsére ha szólít a való élet, bármikor szívesen otthagyom, szal nem vagyok függő... no meg valamennyit muszáj a lapos előtt ülnöm, mert azon keresem a kenyeremet is. Ha nem így lenne, akkor már arról is lemondtam volna a való élet javára. Sokan úgy gondolják, hogy á, ez b*romság, mert ők nem ülnek olyan sokat előtte egyhuzamban és a telót sem nyomogatják órákig, de az is elég, ha reflexszerűen gyakran felnézel a facebookra stb, máris elrepült 10 perc és a sok 10 percet ha összeszámolod, kiderül hogy végül órákat vesztettél...

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák