Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Zsohi #124820 üzenetére

    Előtte volt Rapid Rob, az csúszkált, nem szerettem, aztán lett helyette Smart Sam, az majdnem minden szempontból nagyon bejött, nincsenek mikrorezgések, tapad, egész gyors aszfalton is, viszont picit zavar, hogy kanyarban teljesen másképp viselkedik, mivel a szélső bütykök jóval nagyobbak és gyérebbek mint a középsők, + nem szerettem ahogy kinéz, valahogy vékonyabbnak tűnik, mint a többi 2.25-ös Schwalbe. Pedig nem az, lemérve egy kutya... ezután vettem egy Nobby-t, mert hát rámjött a minden mindegy csak tapadjon szindróma, aztán ráeszméltem, hogy nem ilyen egyszerű a dolog, mert ezzel már vannak mikrorezgések, amik egyre jobban zavarnak és aszfaltos lejtőkön idegesít, hogy ahol a haverom hajtás nélkül csapatja 40-50-el, ott nekem hajtanom kell, hogy tartsam a tempót, sőt, amióta Nobby van, azóta a bűvös 60-at nem is sikerült átlépni :( :D . Az már csak hab a tortán, hogy annak ellenére, hogy kimondottan lassú, érzésre nem tapad jobban a Smart Sam-nél... Szal most egy olyan gumi kéne ami tűrhetően tapad, jól gördül és amivel nem zavaróak a mikrorezgések. Hétvégén megnézem a Rekon-t, aztán meglátjuk, kár, hogy senkinek nincs vele tapasztalata itt... ha nem tetszik vagy vékonyabb, mint a Schwalbe gumik, akkor valszeg Rocket Ron lesz, vagy az új Racing Ray/Ralph páros.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák