Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Ironizer #122312 üzenetére

    Hát igen,de egyrészt ez szinte olyan mint a magyar aszfalt,másrészt van hely halszálkázni.Ilyen helyen földúton 2x kipörög és le kell szállj,na meg folyton figyelned kell hova teszed az első kereket,miközben csigalassúsággal ide-oda forgatod a kormányt,amik hamar leszippantják akkumulátoraidat.Felfele biztos jobban ment volna nekik is egy merevfarúval,tisztán látszik hogyan pogózza hajtásának egy részét haladás helyett.

    (#122313) StLui...a Foltán keresztig egész elviselhető,csak az útról való feltérőnél és közvetlen a kereszt előtt meredek 1-1 rövid szakasz,de a kereszt után a kis lankás szakasz kevés ahhoz,hogy megpihenve vedd a következő,bár elején nem túl meredek,de nyomvályús szakaszt.Aztán ott ahol írja még 600m,az csak azért van,hogy elvegye kedved. ;] ...nem is tudom fel lehet menni végig az utat követve jobbra,vagy muszáj balra rámenni az ösvényre? Csak mert az ösvény vége tényleg kemény,főleg a 19,5km emelkedővel (ne adj isten további 40km bringaúttal) a lábaidban.Aztán az sem mindegy hogyan mész,nejemmel otthonról mentünk fel az NHH-ra,15 perc pihenéssel a Cseresznyés parkoló után ~500m-e,de olyan erőben voltam fent,hogy igaz először,de kitekertem a kőig. :DDD Előtte való nap egyedül csak Kismarostól mentem a Csóványosra,de szinte meghaltam. :( SZERK: most látom ez Diósjenőről megy fel...azt nem ismerem. :N

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák