Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Toobee #114588 üzenetére

    Kettő elég frankó lesz terepen is szerintem, az S2+-nak gyakorlatilag durvább a fénye, mint a Merci Sprinterünknek :DDD . Annyi, hogy kissé vacak lesz két lámpát menet közben kapcsolgatni, ha meg max fokozaton hagyod 5 perc alatt túlhevül. De közepes fokozaton nem lesz gond velük... esetleg ha nagyon duva terep egyiket egy mozdulattal átkapcsolod maxra. Az ilyen kapcsolgatás miatt akarom kipróbálni az M1-et én, rövidebb túrákon nem gond ha hamarabb merül, no meg amúgy is van egy halom akkum.
    szerk: Liitokala jó, én is egy 100-ast használok, 1$ körül vettem anno :DDD

    tacto: Valszeg vékonyabb volt a lámpád az S2+-nál, vagy nem tom. Amúgy én nem próbáltam azt a konzolt, lehet sz*r, csak emlékszek, hogy páran ajánlták.

    Tomi_Sci: Zoomos kamu cree q5 noname lámpám nekem is volt, szerintem azok is jobbak mint a legtöbb villogó, mert már látni is lehet velük valamennyire, viszont sok pénzt tényleg nem érdemes adni értük, max 1-2$-t, mert 6-7$ körül már ott az S2+, ami azért más világ.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák