Hirdetés

Aktív témák

  • N.GÁBOR

    aktív tag

    válasz KrAt #8388 üzenetére

    Egy egyszerű kis montival kezdtem már nagyon régen, amit szépen fejlesztgettem felfele. Annak ellenére, hogy szinte minden alkarész többet ért a váznál nagyon megszerettem, de sajnos ez a paripa már nincsen meg.

    Kb 8-9 éve kapott el igazán az "országutis láz", s ekkor vettem egy használt Atala versenybringát 16 ezer Ft-ért.

    Jó pár évig ezt hajtottam, aztán utána 2008-ban beneveztem én is egy új alap országútira, egy Neuzer Whirlwind basicre (1.0-ás vázzal, bár szerintem uaz, csak a festés más) Annak ellenére, hogy nagyon-nagyon alap bringa, szeretem tekerni.

    A hosszabb túrákhoz azonban szerettem volna a táskák és miegymás miatt egy cross bringát is, így ezekre most neveztünk be a Kedvesemmel. Éppen ma készítgettük fel a szezonra, még a fóliák is rajta voltak a markolaton.
    Egy Scott Sportster P5 és egy Merida Crossway TFS 400-as vázra épített Scott.:)

    Hát jelenleg itt tartunk.

    Nah, akkor üdv a klubban és használd egészséggel. Attól még, hogy alap bringa, igazán más érzés lesz vele menni, mint az XC-ddel.:) Szóval előre is grat!

    Üdv

    May the force be with you!

Aktív témák