Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Djuree #20232 üzenetére

    én fel nem veszek sisakot, tuti kiröhögnének benne
    Ha motoros sisakot vennél fel, akkor igen, ezért készítenek kimondottan bringás sisakokat. Ha a haverjaid olyan kemény csávók, hogy kiröhögnének bringás sisakban, az az ő személyes hülyeségük, engem egyáltalán nem érdekelne a helyedben (csak, hogy értsd mennyire nem érdekelne: Kona Kula Supreme vázam van, és nem azért vettem, mert mást nem tudtam volna, és itt eléggé adja magát a beszólás).

    mondjuk az a veszély nem nagyon fenyeget hogy elesek, bicajjal nem szokásom, motorral annál inkább
    Nekem sem, 10 év után sikerült tavaly elesnem, mégis sisakban tekertem le mind a 10 évet. Igen, a másfél kilométerre lévő boltba is sisakkal megyek. Sőt szemüveggel és kesztyűvel, mert azok is védőfelszerelések.

    persze aki főúton bicózik annak nem árthat...
    Vagy városban, vagy terepen, és ezzel minden leírtunk. Ja, a pályaversenyeket nem, de ott UCI előírás, szóval azt is :)

    hát pesten ott más, oda én páncélt is vennék
    Budapest != 2×3 sávos úton bringázással :U A Belvárosban vagy van infrastruktúra, vagy hasonlóan alacsony forgalmúak a mellékutcák, mint egy kisvárosban. A külvárosi részről ne is beszéljünk.

    itt kisvárosban azért nincs túl nagy veszély
    Autó, bamba gyalogos, idióta bringás, kátyú és pillanatnyi figyelmetlenség bárhol van.

    persze esni lehet itt is, de nem szoktam gyorsan menni
    Eddig életemben három esés után kaptam tetanuszt, ebből egyetlen történt tényleg nagy tempónál, a másik kettőt 10 km/h környékén hoztam össze (egy elbambulás és egy másik bringás a takarásból nekem jött).

    de majd lesz verseny, oda lehet be kéne szereznem egyet
    Nemhogy versenyen, de már teljesítménytúrán sem engednek sisak nélkül indulni, teszem hozzá: nagyon helyesen.

    rétisün: nem szabályos, mert nem borostyánsárga (116. § (1) g) ) és a felnitől nem 10-15 centiméterre van (116. § (9) b) ) ;]

    tekeyagd: jól sejtem, hogy egy országútiról van szó?

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák