Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz luko #33190 üzenetére

    Ha mall.hu-tól veszed, akkor mall.hu intézi a gariztatást. Más kérdés, hogy ők tovább küldik valakinek, de te mindig mall.hu-val leszel kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    ⭐ Stella

  • Peti...(16v)

    tag

    válasz luko #33192 üzenetére

    Volt a minap egy nagyon pozitív tapasztalatom a FAST Hungary-val kapcsolatban, megérdemlik, hogy elmeséljem: Egy (nem épp Kenwood Chef minőségű) Sencor konyhai robotgépet vettem 2 éve karácsonyra az asszonynak. Csupa műanyag, ott is ahol nem kéne, így el is tört derékban, pedig nem sokat használtuk. Dec 20-án jutott eszembe, hogy el kéne már intézni, így megkerestem a blokkját, dec 19-én vettem, 2013-ban... Pont egy nappal léptem túl a 24 hónap garit. Küldtem nekik gyorsan egy levelet (vasárnap) és egy fotót a hibáról, másnap reggel jött a válasz, hogy semmi gond, juttassam el a központi szervizbe Törökbálintra. 23-án beállítottam a géppel, mutattam mi a baj, csajszi felkapta, kivitte, majd a kezembe nyomott egy bontatlan vadi újat. Kitöltötte a papírokat, majd közölte, hogy a 2 év gari újra indult. :R

    Catler-hez: remélem nem lesz szükség a garanciális ügyintézésre, de ha ilyen flottul intézi a Fast, akkor én nem aggódom.
    A HB-n írják, hogy Amcsiban csak írsz egy levelet a Breville-nek hogy rossz a gép, másnap csönget a futár a vadiúj géppel! A garancia letelte után ugyanígy intézik, azzal a különbséggel, hogy kapsz utólag egy számlát, hibától függően 150 és 300 dolcsi között. De lesz egy vadonatúj géped cserébe! És persze mindig az újabb szériát küldik, ha a régi már nincs gyártásban.

    Catleresek: valaki megtalálta a honlapon, hogy hol kell a 3. évért regisztrálni???

    Blaze: a sparhelten hány fokon fő a húsleves??? :D

    [ Szerkesztve ]

  • cekkk

    veterán

    válasz luko #33190 üzenetére

    Pont ezért lesz gond.

    Én kapcsolatban vagyok az itthoni Fast Hungary KFTvel.
    Leírom, hogy működik.
    Van a külföldi cég aki előírja az adott országban lévő cégeinek, hogy X darabot értékesíteni kell és az ebből származó haszonból kell fenntartania magát valamint a szervizt.
    Na most mivel az itthoni a saját eladási után tud hasznot termelni így nem fogja 3 évig megjavítani a csehektől érkező terméket, mivel ezen neki veszteség mivel a külföldi cég nem támogatja a javítást.
    Mivel uniós jogszabály van rá így 1 évig javítják. De tovább nem. Azért csinálják, hogy majd legközelebb olyan kereskedőtől vásárolj aki tőlük veszi.
    Több nagy cég pl fehéráru hazai importőrei (hűtők,mosógépek stb) meg sem javítja az ilyen helyekről vett gépeket pont ezért.
    Az emberekkel a MALL és a Emag is elhiteti hogy ilyen olcsón is meglehet venni valamit, csak az eddig általam látott emag számlák kb semennyire nem feleltek meg a magyar törvényeknek így könnyű olyan árat csinálni ami után...
    De ugyanaz van a Televíziókkal. Ha megnézed mondjuk az opten segítségével a cégeket akik a legolcsóbban adják fél-1 éves cégekkel dolgoznak. 2 év gyártói garanciát ígérnek és vagy eltűnnek vagy a Cobra szervizzel javíttatnak ami minden csak nem gyári szerviz. Attól tudnak ilyen olcsók lenni, hogy több országon keresztül meg vannak járatva a termékek. :(

  • Radukav

    újonc

    válasz luko #33190 üzenetére

    Beszélhetünk a vízterítésről...
    Én egy hét után cseréltem a gyárit az Astoriara http://expolygon.hu/index.php/component/hikashop/product/2248-felso-szurotarto-as

    illetve a felsőszűrőt iparira http://expolygon.hu/index.php/component/hikashop/product/276-fels-sz-r
    .
    Az egész 4 e Ft. Előtte zuhany szerűen a lyukakból jött a víz, most az egész felületen egyszerre.
    Szerintem jobb lett és így legalább van egy kis szokásos réz is a vízben. :DD

    [ Szerkesztve ]

  • Bazsee71

    őstag

    válasz luko #43553 üzenetére

    Abban biztos vagyok, hogy előrelépés lenne. Csak míg az egyik 30e, addig a másik ~140e Ft. Kérdés, hogy ha akkora ugrás nincs is, mint árban, azért megéri-e meglépni. Ugye itt már keményen versenyben van a Pharos is, ha eltekintünk a motorizálatlanságától. :)

Új hozzászólás Aktív témák