Új hozzászólás Aktív témák

  • kozsy18

    tag

    válasz ugabesz #102799 üzenetére

    Próbáltam tegnap este. Ugyanarról az adagról készített 3 különböző felvétel összehasonlítása: (hisztogram nyersadatok átemelése Minitabba este már nem ízlett, később...):


    G1/1-2: Az egyes osztályokban szereplő gyakoriságok hasonlók, középértékben minimális az eltérés.
    G1/1-3: Kettő-három olyan osztály van, amiben lehetséges szignifikáns eltérést látok a benne szereplő gyakoriságok között, de a teljes tartományra vonatkozó eredmények nagyon hasonlók.

    Ami itt történt, hogy random lövöldöztem a képeket, nem feltétlenül volt jó a megvilágítás sem, felvétel és a program beállításai, csak a program működését szerettem volna megismerni. A figyelemfelkeltő posztban szereplő ábra esetén állványba tettem a telefont, megfelelő beállításokkal, megvilágítással tudtam még a minőségen reszelni: szebb lett a treshold, több időt szántam a clusterek kizárására stb...
    Ma is fogom még nyúzni, összehasonlító kísérlettervet már elkezdtem leírni, csak fogytán vagyok játszós kávéból, meg dolgozni is kéne valamikor :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Egy tehén sokszor ad tejet, de marhapörköltet csak egyszer..."

Új hozzászólás Aktív témák