Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz #80343 üzenetére

    mi hangzik sarkosan? hogy az i6 az első iPhone, aminél szerintem vannak szebb androidos telefonok? nincs a világon semmi egyedi a külalakjában, semmi új, amit ne láttunk volna más máshol. az első iPhone... hát azt nem kell ecsetelnem. a 3G, 3Gs a szappantartó, mégis kézbe simuló és marha szép formájával, az ezüst kerettel. a 4, 4s a mai napig a legszebb iPhone-ok, nem volt vetélytársuk. az 5, 5s, úgy tűnik strapabírónak, hogy közben pillekönnyű, mondjuk mattfeketében...

    és erre itt az i6, meg a 6+ amit megint megvesznek majd 50 millióan, de pont olyan mint bármelyik tucat tepsi. sőt, a gumi vagy műanyag csíkjaival meg a kidudorodó kamerával kifejezetten gagyi hatást kelt hátulról, bármilyen menő a fém ház és a többi része.

    sarkosan ez a saját véleményem és ezért veszek majd 5s-t, aztán reménykedem, hogy azonnal elfelejtik ezt a mellékvágányt és mernek majd megint szép meg merész telefont tervezni.

    a többin (bankkártya méret, izé) jót nevettem, köszi. :K

    GALARDO - ja, akartam még mondani, hogy ez az első iPhone, ami jobban néz ki tokban, mint tok nélkül. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák