Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz icecave #6342 üzenetére

    És alapból a windows felismeri driver nélkül? Ez eredeti bluetooth-os Apple bill? Én most tervezem a Liont felrakni a gépemre és azt kicsit egyszerűbb Apple billel kezelni, mint windows-ossal :P
    Mela Kehes: régen én is úgy voltam vele, hogy az iPhone az csak egy túlhype-olt sz@r, ami ráadásul gyengébb a konkurensienél...Aztán 2 éve nyáron haveromnál használtam az iPod Touch-át kb egy hétig és lenyűhözött :DD Esténként 1 órán keresztül böngésztük az AppStore és szedtük le a jobbnál jobb játékokat, asszem ez fogott meg főleg, mivel mindig is utáltam,h alig lehet beszerezni java-s játékokat és egyik szarabb, mint a másik...Ezen kívül gyönyörű volt az ui, atom stbail.... :D
    Aztán amikor megjelent az i4, annak már a kamerája+a hardvere is több, mint rendben volt, így a megjelenés pillanatában elhatároztam,h nekem egy ilyen KELL :P Aztán Karácsonyra kértem is,de túl drága volt, úgyhogy "csak" egy iPod Touch 4G-t kaptam és azt annyira megszerettem, hogy tudtam,h egy jó ideig nem fogok más telóra váltani,de az akkora mobilom annyira használhatatlanná vált,h kénytelen voltam váltani, így november óta egy i4S boldog tulajdonosa vagyok és ez volt az eddigi legjobb döntésem mobilok terén :DD :C

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák