Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    válasz vadászcsiga #37262 üzenetére

    Ja, az életnek nem csak napos oldala van. Így legalább van a topiknak egy kis organikus jellege is. Ha valaki betéved azt hiszi orvosi szaklap. ;]

    Más

    Más

    Mobilnettel kapcsolatban meg kell nézni Angela Merkel mire készülnek max. 2MB sebességre korlátozással 2016-ig. Ezzel szemben a Google kijelentette, hogy 2020-ig az egész világon elérhetővé teszi a netet. Az ötlet jó, a kivitelezés gagyi. Mit nem adnék érte, ha egyszer én lehetnék egy ilyen projack vezetője. Műholdakkal kéne megoldani, geostationary pályán. Ja, hogy drága? A Googlenek nem, ráadásul amennyi űrszemetet már fellőttek - lásd minden az ami nem a kommunikációt v. a tudományt szolgálja - nem lenne pénz érte.
    El tudom képzelni, ahogy a Mount Everest tetejéről csicseregnek, v. Skypoláj körbe a haverokat a hegymászók. De azt is, ahogy az óceán közepén előveszi Józsi bácsi a túlélő mobilját, és felhívja az asszonyt.
    - Rózsikám a hajó léket kapott, most itt fekszem egy deszkán, körülöttem cápák köröznek. Szerettelek.

    ...de azt is ahogy a Harvard delegált Afrika kutatói egyenes adásban közvetítenek egy elszigetelt törzs mindennapjairól. :D

    Megerősítés :D

Új hozzászólás Aktív témák